Neon Tabela Temizliği Nasıl Yapılır?

Neon Tabela Temizliği Nasıl Yapılır?

Neon tabela kullanmak pek çok kimse için ilgi çekici olurken tabelaların kullanımı kadar temizliği de oldukça önemlidir. Çünkü bu tabelaların kullanımı esnasında karşı karşıya kalınacak olan kirlenmenin ciddi anlamda problemlere yol açacağından söz etmek gerekir. Peki, tabela kullanımı ile alakalı en önemli detay olan neon tabela temizliğini nasıl yapabilirsiniz? Aşağıda bütün detayları sizin için derledik!

Satın aldığınız neon tabelaların çok değerli olduğunu ve kullanımı kolaylaştırmak adına titizlikle temizlenmeleri gerektiğini bilmelisiniz. Bu anlayıştan hareketle tabelaların temizlenmesi işleminde kusursuz bir sürece adım atmalısınız.

  • Neon temizliği gerçekleştirmek adına öncelikle tabelanın elektrik bağlantısı olmadığından emin olmalısınız,
  • Elektrik bağlantısı kesilen tabelayı yumuşak bir bezle ve çok bastırmadan hafifçe temizlemelisiniz,
  • Temizlik esnasında elektrik bağlantılarını yerde bırakarak olası kazalara mahal vermemelisiniz,
  • Uzun süre kullanılan ve temizlik yapılmayan neon tüplerde lekeler oluşması doğaldır. Bunları temizlemek adına kesinlikle baskı uygulamayın,
  • Restoran ve cafe gibi alanlarda bulunan neonların temizliğini kolaylaştırmak aylık temizlik yapmaya özen göstermelisiniz.

Tüm bu detayları dikkate alarak kusursuz bir sürece imza atabilirsiniz. Neon tabelalarla kaliteyi yakalamak ve beklentilerinize çözüm bulmak adına ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki, bizimle iletişime geçtiğinizde size sunduğumuz tabelalarda fiyatlar nasıldır?

Neon Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Tabela konusunda beklentilerinize cevap verecek bir sürece imza atmak adına yapmanız gereken sadece kalite odaklılığı ele almak. Çünkü uygun fiyatlı çözümler elde ederken kaliteden taviz vermek ihtiyaçlarınızı karşılamada sizleri ciddi manada geri atar.

Siz de bu konuda ideal bir sonuç elde etmek ve beklentilerinize cevap almak adına aşağıda sıralanan neon tabela fiyatlarında etkili faktörleri değerlendirebilirsiniz.

  • Tabela boyutları,
  • Tabelada kullanılması istenen figürler,
  • Işık özellikleri,
  • Arka planda tercih edilen detaylar.

Tüm bu detaylar fiyatları etkilerken destek alacağınız firmanın kalitesi de bu konuda ciddi anlamda özeldir. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece neon tabela konusunda beklentilerinizi karşılamaktır. Türkiye’nin en iyi neon tabela markalarından bir tanesi olurken kaliteden yana taviz vermiyor oluşumuzla da sizlere kaliteyi sunuyoruz.

Serkan ALAN Blog