Yönlendirme Tabelası Nedir?

Yönlendirme Tabelası Nedir?

Tabela dendiğinde akla gelen seçeneklerden bir tanesi de yönlendirme tabelası olur. Zira bu tabelaların kullanım alanları çok geniş olduğundan hemen her yapıda tercih edilmektedir. Peki, yönlendirme tabelalarını diğer tabelalardan farklı kılan detaylar nelerdir?

Trafik, iş güvenliği, otopark, AVM, otel ve daha pek çok alanda kullanılan yönlendirme tabelalarının temelinde hayatı kolaylaştırmak vardır. İnsanların bilmedikleri detaylar hakkında uyarılmasına yarayan bu tabelalar sayesinde bilgi alma imkânı artar. Kurumsal ve profesyonel bir çözüm olması nedeniyle büyük yapılarda ve yaşamın pek çok yerinde bu tabelalar tercih edilmektedir. Siz de bu konuda en ideal seçeneklerden fayda sağlamak istiyorsanız mutlaka bu tabelaları kullanmalısınız.

Yönlendirme Tabelalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşamın daha kolay olmasını sağlayan yönlendirme levhalarının taşıması gereken özellikler oldukça değerlidir. Bu bağlamda aşağıdaki detaylara dikkat ederek daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

 • Yönlendirme tabelalarında tasarımı dikkate alarak kaliteli bir sonuca ulaşabilirsiniz,
 • Tasarım karmaşadan uzak ve bilgiyi açıkça gösterecek şekilde olmalıdır,
 • Dayanıklı ve sağlam seçenekler tercih ederek kolay yıpranmayacak çözümlere sahip olabilirsiniz,
 • Amacına uygun bir şekilde dizayn edilmeli ve alana göre değişken özelliklere sahip olmalıdır,
 • Tabelaların yerleştirileceği yere göre özelliklere sahip olması da dikkat edilmesi gereken detaylar arasındadır.

Tüm bu detayları dikkate alarak kaliteden yana tercih kullanmanız gerekir. Bu bağlamda yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmektir.

Yönlendirme Tabelası Fiyatları Ne Kadar?

Tabela seçiminde en çok merak edilen konulardan biri de fiyatlardır. Çünkü fiyatlarla alakalı doğru planlama yapmak elde edeceğiniz tabelalara dair başarıyı beraberinde getirecektir. Bu bağlamda tabela fiyatlarını iş birliği yapacağınız tabelacı ile iletişime geçerek öğrenmelisiniz.

Firma olarak sizlere en kaliteli seçenekleri sunarken kalite odaklılığı da önemsiyoruz. Bu sayede beklentilerinize maksimum performansla cevap veren seçenekleri gündeme getiriyoruz. Siz de kaliteyi ön planda tutuyor ve fiyat odaklılığı önemsiyorsanız bizi arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Projeye özel çözümlerimiz ve yönlendirme tabelaları konusundaki kalitemizle sizlere destek oluyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek kaliteden yana başarıyı elde etmenin tam zamanı! Size kaliteden daha fazlasını sunuyoruz.

Serkan ALAN Blog

Tabelanızın Bakımı İçin En İyi İpuçlarımız

Tabelanızın Bakımı İçin En İyi İpuçlarımız

İş tabelanız şirketinizin bir temsilidir ve bir yatırımdır. Aynı zamanda birçok potansiyel müşterinin gördüğü ilk şeylerden biridir ve daha kapıdan adım atmadan önce sizin hakkınızda hemen bir izlenim edinirler. Bu yüzden onu korumak bir öncelik olmalıdır. Bununla birlikte, tabelanızı korumak için birkaç önemli ipucu.

Elektrik Tabelanızı Temizleyin

Elektrik tabelalarınızı düzenli olarak kontrol etmeli ve temizletmelisiniz. İç ve dış temizliği isteyeceksiniz. Tabelalarınızı nasıl temizleyeceğinizi bilmiyorsanız, bunu sizin için yapması için profesyonel bir tabela şirketi ile anlaşın. Kaydınızı açacaklar ve temizlemeden önce içini inceleyecekler.

Profesyoneller ayrıca dış kısmı da temizleyecektir. Denetimler, tabelanızın iyi durumda kalmasını ve düzgün çalışmasını sağlayabilir. Unutmayın, tabelaların içlerinin temizlenmesi önemlidir çünkü yanmasını önleyebilir. Genel bir kural olarak, tabelalarınızı yılda birkaç kez kontrol ettirmelisiniz.

Tabelanızı Gölgelendirin

Dışarıda iş tabelalarınız varsa, kendiniz yapın ve iyilik yapın ve gölgeyle örtün. İşaretiniz için biraz gölge sağlamak, onu yağmur, kar ve benzeri gibi çeşitli unsurlardan korur. Yanına bir ağaç dikmek, dekor veya o türden şeyler gibi tabelanızın gölgede kalmasını sağlamanın birkaç yolu vardır.

Tabelanızı gölgelendirmek için bir şeyler satın almak pahalı bir masraf gibi görünebilir. Ancak buna değer çünkü belirtilerinizin bazı şeylerden zarar görmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Uzun vadede, biraz para biriktirebilirsiniz.

Önlem Yöntemleri

Alabileceğiniz önlem yöntemleri vardır. Bu tür şeyler tabelanızı geliştirebilir ve genel ömrünü uzatabilir. Yapabileceğiniz şeylerden biri işaretlerinizi kaplamak. Kaplama işaretleri ona zarar gelmesini önleyebilir.

 

Yapabileceğiniz diğer şeyler, işaretin bağlı olduğu parantezleri incelemektir. Braketler gevşek veya hasarlı görünüyorsa, bunları mümkün olan en kısa sürede değiştirmek isteyeceksiniz. Önleyici tedbirler almak konusunda rahat değilseniz, bir tabela şirketi kiralayın. Tabelanızı ihtiyati yöntemlerle korumak istiyorsanız ne yapmanız gerektiğini bilen uzmanları var.

Yazıyı Değiştir

Arada sırada tabelanızın yazılarını değiştirmelisiniz. Dijital bir tabelanız veya geleneksel bir tabelanız olması farketmez. Eğer yazı görünmüyorsa, o zaman bu konuda bir şeyler yapmanın zamanı gelmiştir. Fark ettiğiniz anda bu sorunla ilgilenirseniz, o kadar iyi. Unutmayın, solmuş harfler veya eksik harfler nedeniyle tabelanız iyi görünmüyorsa, potansiyel müşteriler işletmenize girmeyebilir veya otomatik olarak kötü bir izlenim edinebilirler.

 

Serkan ALAN Blog

Tabelalar İşinizin Bir Parçası Mı?

Tabelalar İşinizin Bir Parçası Mı?

Tabela işinizin önemli bir parçasıdır. İşletmenizin tabelaları, duvar tabelaları, pencere tabelaları, kaldırım tabelaları, zemin tabelaları ve daha pek çok şey olabilir . Bunların her biri farklı bir amaca hizmet edebilirken, doğru yapılırsa iyi tabela müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize ince ama önemli iletişim ipuçları sağlar, marka bilinirliğini artırır ve sonunda bir satışı dönüştürmenize yardımcı olabilir.

Tabelaları ister işlevsel amaçlarla ister marka bilinci oluşturma amacıyla kullanıyor olun, bir müşterinin paket servisinin yalnızca logonuz olmadığını, tanıtımdan satışın kapanışına ve aradaki her şeye kadar tüm deneyim olduğunu unutmamak önemlidir. Müşterilerinize açık, özlü ve markalı tabelalar sunmak, iş yapbozunuzun önemli bir parçasıdır. Tabelalarınızın işinize yaradığından emin olmak ve bazı yeni fikirlere ışık tutmak için tabelaların işletmeniz için önemli olmasının en önemli 5 nedeni burada.

Net İletişim Sağlar

Müşteriler çok fazla bilgi bombardımanına tutulduklarında (aşırı metin ve/veya grafik içeren işaretleri düşünün) bilişsel aşırı yüklenme denen şeyi deneyimleyebilirler . Bu olduğunda, müşterilerinizin çalışma belleği, aldıkları bilgilerin “aşırı yüklenmesini” işleyemez. Müşteriler sınırlı bir işleyen hafızaya sahip olduklarından, aynı anda çok fazla bilgi ile karşı karşıya kaldıklarında, bu onlara markanız hakkında olumsuz bir algı vermekle kalmaz, aynı zamanda karar verme yeteneklerini de olumsuz yönde etkileyebilir. Bir işletme sahibi olarak isteyeceğiniz son şeydir. Tabela aracılığıyla net iletişim sağlamak, bilişsel aşırı yüklenme arasındaki engeli ortadan kaldırmanın ve son kullanıcının satın alma şansını artırmanın harika bir yoludur.

Kaliteli Tabela Ürünleri

Hedefi yönlü Tabela yere müşterilerine rehberlik ve bazı yaygın örnekler tuvalet, otopark, müşteri hizmetleri, kasiyer, bilgi, ana ofisi, çoklu kiracı binaların durumunda belirli ofisleri ve benzeri olabilir.

Peki, tabelanızın markanızın karakterini ve kimliğini yansıtmasını nasıl sağlayabilirsiniz? Bir tasarımcıyla çalışmak ve grup yönergelerinizi takip etmek zorunludur. Logo oluşturmanıza yazı tipi boyutuna kullanılan renklere ve kontrasta özellikle dikkat edin.

Marka karakteri ve kimliğinde olduğu gibi, tabelanızın potansiyel müşterilere markanızın neyle ilgili olduğunu hızlı ve basit bir şekilde anlatmasını istersiniz, bu nedenle tabelanızın onu gören herkese ve herkese harika bir ilk izlenim vermesi gerekir. Ek olarak, ister markalama ister güvenlik için olsun, iç tabelanızın uygun şekilde markalanması, bir kişinin logonuzu görme sayısını daha da artıracak ve markanızı en üstte tutacaktır.

 

Serkan ALAN Blog

Pilon Tabela Nedir?

Pilon Tabela Nedir?

Pilon tabela, markaların en sık kullandığı seçeneklerden bir tanesi olurken ihtiyaca özel çözümler sağlamasıyla dikkat çeker. Totem tabelaya benzer özellikleri olan bu tabelanın yere sabitlenmesi neticesinde reklam ve pazarlama çözümleri sağladığından söz etmek gerekir. Kaliteli, gösterişli ve uzun ömürlü çözümlere ulaşmanızı sağlayan bu tabelalar arasından seçim yaparken çok titiz davranmanızda yarar vardır.

Siz de pilon tabelalar arasından seçim yapmayı arzu ediyorsanız titiz bir sürece imza atmalısınız. Çünkü her tabelacı size beklentilerinizi karşılayacak çözümler sağlayamaz.

Pilon Tabelanın Siparişinde Dikkat Edilecekler

Pilon tabela siparişi verirken dikkat edeceğiniz hususlar aslında daha kaliteli bir sonuç elde etmeniz adına özeldir. Bu nedenle de tabela satın almak istediğinizde şu detayların varlığından emin olmalısınız.

 • Sağlamlık ve dayanıklılık konusunda beklentilere cevap vermelidir,
 • Tabelanın monte edileceği yerin sağlam olmasına özen gösterilmelidir,
 • Pilon tabelalar sürekli teri değiştirilebilecek tabelalar olmadığından ideal yerlere konumlandırılmalıdır,
 • Tabela tasarımı ilgi çekici olmalı ve markanın fark edilmesini sağlamalıdır,
 • Renkler marka imajını yansıtırken kaliteli bir görüntü ortaya çıkarmayı da başarmalıdır.

Tüm bu detaylara sahip ve kaliteyi fazlasıyla hissettiren tabelalar sayesinde siz de ihtiyaçlarınıza cevap verebileceksiniz. Özellikle de markanızın ön plana çıkmasını sağlayacak bir çözüm arayışındaysanız pilon tabelalarla alakalı çözümlerden faydalanmaya özen göstermelisiniz. Standart tabelalara nazaran daha farklı olan ve kaliteyi hissettiren bu ürünler sayesinde beklentilerinize cevap vermeniz muhtemel olacaktır.

Pilon Tabela Fiyatları

Tabela konusunda ihtiyaçlarınıza cevap verecek seçeneklerden yararlanmak istiyorsanız dikkat edeceğiniz en önemli konulardan bir tanesi fiyatlardır. Çünkü fiyatlar sadece bütçe planlamanızı yapmanızı sağlamaz. Aynı zamanda en ideal ürünün hangisi olduğunu da belirler.

Pilon tabelalarla alakalı sipariş oluşturmadan önce yapmanız gereken şey nasıl bir tasarıma ihtiyaç duyduğunuzla alakalı değerlendirmeler yapmaktır. Bu sayede fiyatları dikkate alabilir ve kalite odaklılıktan yararlanabilirsiniz. Pilon tabelada boyutlar, kullanılacak detaylar ve diğer bütün unsurlar fiyatları doğrudan etkiler. Bu anlayıştan hareketle pilon tabelayı satın almadan önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede fiyat konusunda sorun yaşamadan sürece odaklanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçin ve kaliteyi yakalayın!

Serkan ALAN Blog

Neon Tabela Temizliği Nasıl Yapılır?

Neon Tabela Temizliği Nasıl Yapılır?

Neon tabela kullanmak pek çok kimse için ilgi çekici olurken tabelaların kullanımı kadar temizliği de oldukça önemlidir. Çünkü bu tabelaların kullanımı esnasında karşı karşıya kalınacak olan kirlenmenin ciddi anlamda problemlere yol açacağından söz etmek gerekir. Peki, tabela kullanımı ile alakalı en önemli detay olan neon tabela temizliğini nasıl yapabilirsiniz? Aşağıda bütün detayları sizin için derledik!

Satın aldığınız neon tabelaların çok değerli olduğunu ve kullanımı kolaylaştırmak adına titizlikle temizlenmeleri gerektiğini bilmelisiniz. Bu anlayıştan hareketle tabelaların temizlenmesi işleminde kusursuz bir sürece adım atmalısınız.

 • Neon temizliği gerçekleştirmek adına öncelikle tabelanın elektrik bağlantısı olmadığından emin olmalısınız,
 • Elektrik bağlantısı kesilen tabelayı yumuşak bir bezle ve çok bastırmadan hafifçe temizlemelisiniz,
 • Temizlik esnasında elektrik bağlantılarını yerde bırakarak olası kazalara mahal vermemelisiniz,
 • Uzun süre kullanılan ve temizlik yapılmayan neon tüplerde lekeler oluşması doğaldır. Bunları temizlemek adına kesinlikle baskı uygulamayın,
 • Restoran ve cafe gibi alanlarda bulunan neonların temizliğini kolaylaştırmak aylık temizlik yapmaya özen göstermelisiniz.

Tüm bu detayları dikkate alarak kusursuz bir sürece imza atabilirsiniz. Neon tabelalarla kaliteyi yakalamak ve beklentilerinize çözüm bulmak adına ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki, bizimle iletişime geçtiğinizde size sunduğumuz tabelalarda fiyatlar nasıldır?

Neon Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Tabela konusunda beklentilerinize cevap verecek bir sürece imza atmak adına yapmanız gereken sadece kalite odaklılığı ele almak. Çünkü uygun fiyatlı çözümler elde ederken kaliteden taviz vermek ihtiyaçlarınızı karşılamada sizleri ciddi manada geri atar.

Siz de bu konuda ideal bir sonuç elde etmek ve beklentilerinize cevap almak adına aşağıda sıralanan neon tabela fiyatlarında etkili faktörleri değerlendirebilirsiniz.

 • Tabela boyutları,
 • Tabelada kullanılması istenen figürler,
 • Işık özellikleri,
 • Arka planda tercih edilen detaylar.

Tüm bu detaylar fiyatları etkilerken destek alacağınız firmanın kalitesi de bu konuda ciddi anlamda özeldir. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece neon tabela konusunda beklentilerinizi karşılamaktır. Türkiye’nin en iyi neon tabela markalarından bir tanesi olurken kaliteden yana taviz vermiyor oluşumuzla da sizlere kaliteyi sunuyoruz.

Serkan ALAN Blog

Neon Tabela Tasarımı

Neon Tabela Tasarımı

Neon tabela seçimi sayesinde kaliteli bir görsellik yakalamak ister misiniz? O halde sizin için en uygun seçeneklerden bir tanesi olan bu tabelalarla ayrıcalıkları yakalamanızı öneriyoruz! Kaliteli ve bir o kadar da ilgi çekici alternatiflerden bir tanesi olan neonun estetik açıdan dikkat çekici olduğunu vurgulayabiliriz.

Üretiminde cam boruların figür ve harflere dönüştürülmesi sayesinde kaliteli bir tabela ortaya çıkacaktır. Bu kapsamda hem kurumsal hem de samimi bir tabela tasarlamak sizin adınıza değerlidir. Peki, tasarım ve üretim aşamalarında neleri dikkate almanız gerekir?

Neon Tabelalarda Tasarım Süreci

Tabelalarda tasarım sürecini etkileyen en önemli faktörlerden bir tanesi müşteri talepleridir. Bu nedenle de bir müşterinin tabela talep etmesi durumunda neyi arzu ettiği titizlikle incelenmelidir. Bu sayede hem kaliteli hem de kullanışlı alternatiflerin tercih edilmesi mümkün olacaktır.

Tasarımı istenen tabelaların öncelikli olarak cam boruların ısıtılması ve şekillendirilmesi neticesinde uygun forma getirilmesi sağlanır. Daha sonra figür ve harfler ışık yardımıyla şık bir görünüme ulaşır. Burada önemli olan hem ışığın doğru bir şekilde aktarılması hem de yapısal anlamda camın kusursuz olmasıdır. Şunu da vurgulamak gerekir ki ışığın rengi cam içerisinde kullanılan gaza göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Görsel anlamda büyüleyici bir seçenek ortaya çıkarmak adına ideal olan neon tabelaları siz de kullanarak beklentilerinize cevap alabilirsiniz. Özellikle de kalite ve kullanışlılığı yakalamak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neon Tabelaların Kullanım Alanları

Tabela konusunda en dikkat çeken alternatifler arasında kabul edilen neon tabelaların kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Hem iç mekan hem de dış mekan dekorasyonunda kullanılan bu tabelaların büyülü bir atmosfer sağladığından söz etmek mümkündür. Yazı ve figür olmak üzere farklı seçeneklerle sunulan bu tabelaların 10-15 yıllık ömrü olduğundan söz etmek muhtemeldir.

Kullanımı oldukça basit ve bakımı da dikkat çeken neon tabelalarla alakalı siz de ihtiyçlarınıza cevap vermek ister misiniz? O halde size özel tabela seçeneklerinden bir tanesini kullanarak ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerden birine ulaşın! Kaliteli ve kullanışlı seçenekler için size özel çözümler!

Serkan ALAN Blog

Güvenilir Tabela Baskısı

Güvenilir Tabela Baskısı

Güvenilir bir tabela ve baskı hizmeti mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz. Neredeyse sınırsız seçeneklerle, tabelalar, afişler ve grafikler, herhangi bir çalışma alanını ve marka duvarlarını, zeminleri, araçları, pencereleri ve düzinelerce başka yüzeyi aydınlatmak için kullanılır. Bölgede güvenilir bir tabela ve baskı hizmetiyiz. Bugün sektördeki en iyilerden biri olarak kabul edilen yüksek nitelikli ve deneyimli personel istihdam ediyoruz. Her türlü tabela, afiş ve iş tabelasının grafik, tasarım, imalat ve kurulumunda uzmanız. Bölgedeki tüm tabela iş tabela gereksinimleriniz için bugün bizi arayın.

En Kaliteli Ürünler

Tabela, çok çeşitli ağırlıklar, renkler, yüzeyler ve tiplerde mevcuttur – bu da belirli iş fikirleriniz ve ihtiyaçlarınız için mükemmel malzemeyi önermemize olanak tanır. Tabela, yüksek kaliteli ve dayanıklıdır ve özellikle yoğun trafik ve açık alanlar için tasarlanmıştır. Pazarlama mesajınızı yer, duvar, pencere, araç ve diğer yüzeyler gibi eklenmesini istediğiniz her yere ekleyebiliriz. Tabela afişler, büyük açılışınızı duyurmak, bir ticaret etkinliğinde satış personelini desteklemek veya işletmenizdeki belirli yerlere müşterileri çekmek için mükemmeldir. İhtiyacınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Bölgedeki tüm tabela ve baskı ihtiyaçlarınız için bugün uzman ekibimizi arayın.

Profesyonel Tabela Satışı

İster bir ticaret fuarı için ister yerinde afişler için tam bir teşhire ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılayan profesyonelce tasarlanmış bir afiş sağlıyoruz. Ayrıca afişi desteklemek veya asmak için gerekli tüm aksesuar ve ekipmanları da sağlıyoruz. Tabela çok yönlü bir üründür ve cam pencerelerde kullanım için idealdir. Ziyaretçileriniz için çekici bir vitrin veya mahremiyet istiyorsanız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Aslında, sizin için her zaman mükemmel tabela çözümümüz var. Bu nedenle bölgedeki tüm tabela baskı ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizi aramanız gerekmektedir.

 

Şirketimiz, tabela tabela endüstrisindeki en son teknolojiye ve son teknoloji ekipmanlara güvenmektedir. İşletmeniz, teknolojik olarak gelişmiş tabela ürünlerimizden faydalanacaktır. Tabela tabela ürünlerimiz sektördeki en yüksek kalitelerden bazılarıdır. Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli tabela ürünleri sunuyoruz. Bu nedenle bölgedeki tüm tabela ve baskı ihtiyaçlarınız için bizi aramanız gerekmektedir. Bölgede güvenilen bir markayız.

Serkan ALAN Blog

Firmanız İçin Tabela Modelleri

Firmanız İçin Tabela Modelleri

İnsanların bir tabelada logonuzu görmesini ve anında tanımasını istiyorsunuz. O altın kemerleri gördüğünüzde aklınıza otomatik olarak McDonald’s geliyor, değil mi? Şimdi, tüketicilerin logonuzu gördüklerinde işletmenizi düşünmelerini sağlayabileceğinizi hayal edin. Markanızı güçlendirmek istiyorsanız, vitrin tabelanız için benzersiz bir tasarım bulmanız gerekiyor. Tüketicilerin göreceği ilk şey ve onlar üzerinde iyi ya da kötü bir izlenim bırakacak olan şey budur. Amaç, sunduğunuz her şeye bakmak için insanları mağazaya girmeye ikna ederken harika bir izlenim bırakmaktır.

Tabela, herhangi bir işletme için bir zorunluluktur. İşletme sahipleri tarafından uygun işaretler kullanılmadığında, bu işletme sahipleri büyük olasılıkla çok fazla trafikten mahrum kalıyor, bu da daha az para kazandıkları anlamına geliyor. “Tabela neden bu kadar önemli?” diye merak ediyorsanız. Artık kendi işiniz için yatırım yapmanın en önemli nedenlerinden bazılarını biliyorsunuz. Doğru tabelaları seçip kullandığınızda daha fazla yaya trafiği elde edebilir. Tüketicileri sunduğunuz özel fırsatlardan haberdar edebilir ve markanızı daha da güçlendirebilirsiniz.

Tabela Modelleri Arasından Doğru Seçim

Tabelalar aydınlatma ile donatılabilir. Yani tabelanız gece bile herkesin görebileceği şekilde parıldayacaktır. Bu, reklam etkinizi gerçekten en üst düzeye çıkaracaktır. Geceleri bile insanların dikkatini çekmek, birçok işletmenin sahip olmadığı bir şeydir, bu nedenle 3D aydınlatmalı bir tabela kullanarak işletmeniz kesinlikle kalabalığın arasından sıyrılacaktır. İşletmenizin rakiplerinden çok daha üstün görünmesi için renk düzeninize ve tasarımların oluşturduğu gölgelere uygun bir aydınlatma rengi seçebilirsiniz. Bu işaretler özellikle geç saatlere kadar açık olan işletmeler veya daha fazla müşteriye ulaşmak isteyenler için önemlidir.

Tabela Seçiminizi Firmamızdan Yapın

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmaktadır. Siz de söz konusu tabela modelleri ile ilgili arayış içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. En kaliteli ve güvenilir bir şekilde mükemmel deneyim elde etmek için hemen harekete geçebilirsiniz. İşletmeniz için 3D tabelalar arıyorsanız, ücretsiz fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin ! Kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmak için firmamız sizi bekliyor. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

 

Serkan ALAN Blog

Etkili Tabela Nasıl Oluşturulur?

Etkili Tabela Nasıl Oluşturulur?

Tabelalar, müşterilerinizin işletmenizde fark ettiği ilk şeylerden bazılarıdır. İyi bir ilk izlenim bırakabilmeleri gerekir. Aslında, iş tabelanızın müşteri üzerindeki ilk izlenimi uzun süre kalıcı olacak ve şirketinize iyi getiriler getirecektir. Canlı grafikler, göz alıcı renkler ve net bir mesaj, zaman içinde harika sonuçlar sunacağından emin olabilirsiniz. İşte markanız için etkili tabelaların nasıl oluşturulacağı.

En son teknoloji, sahibinin mesajını ileten etkili tabela oluşturmayı kolaylaştırdı. Yeni elektronik mesaj merkezleri, mesajı, sunduğunuz en son ürün veya hizmetlere uyacak şekilde değiştirmenize izin verecektir. İşletmeniz için etkili tabela oluştururken sektördeki en son teknolojiyi kullandığınızdan emin olun.

İlgi Çekici Tabela Modelleri Oluşturun

Tam renkli grafikler, müşterilerinizin dikkatini çekebilecekleri için en iyi tabelalardır. Markanız için en iyi tabelayı oluştururken doğru renkleri ve görselleri kullandığınızdan emin olun. Bir sınır, izleyicilerin dikkatini odaklamaya yardımcı olacaktır. Mesajı iletmek için farklı renkler kullanmak, tabelanızın tutma oranını artıracaktır. Firmanız için en iyi tabelayı tasarlarken doğru renk ve grafiklerden yararlanmayı unutmayın.

Tabelanız ve mesajınız okuyucu tarafından standart görüş mesafesinden görülebilmelidir. Aslında, çevreden öne çıkmalıdır. Küçük bir tabela için koyu renkli bir zemin ve açık renkli harfler idealdir – bu da müşterinin okumasını kolaylaştırır. İşareti tasarlarken harfler arasında yeterli boşluk bırakın ve net yazı tipleri kullanın. Bu, kelimelerin ve harflerin uzaktan kolayca ayırt edilmesini sağlayacaktır.

Alıcılara Hitap Eden Tabela Modelleri

Tabelanın dürtü alıcılara hitap ettiğinden emin olun. Çoğu işletme sahibi, bir tabelanın yalnızca bir işletmeyi tanımlamak için bir cihaz olduğunu düşünür. En son istatistikler, perakende satışların %55’inden fazlasının anlık satın almanın bir sonucu olduğunu gösteriyor. Müşterilerin dürtülerine hitap eden doğru mesajla doğru tabelayı koyabilirseniz, satışı alacağınızdan emin olabilirsiniz. İnsanlar görür, alışveriş yapar ve satın alır. Tabelanız etkisiz ise, bu süreçte çok fazla satış kaybedeceksiniz.

Akılda Kalıcı Modeller

Doğru tabela akılda kalıcı ve çekici olmalıdır. İşaret, işletmenizi, konumunuzu, ürününüzü veya hizmetinizi potansiyel müşteri için hatırlamasını kolaylaştırmalıdır. Potansiyel müşteriyi durdurmalı ve işin içinde ne olduğuna bakmalıdır. İşareti tasarlarken dağınıklıktan kaçının. Mesajın kolay okunabilmesi için uygun miktarda boşluk önemlidir. Optimum okunabilirlik için tabela yüzeyinin en az %30-40’ı beyaz boşluk olmalıdır. Bu kesinlikle tabelanın etkinliğini artıracaktır.

Tabelalar, müşterilerin bir işletme hakkında ilk fark ettikleri şeydir. İşletmeniz için etkili tabela tasarlarken ilk izlenim önemlidir. Etkili bir tabela, müşteriye uzun süre sadık kalacaktır. Bu yüzden şehirde profesyonel bir iş tabela firması seçmelisiniz. Yukarıda bahsedilen makale, markanız için etkili tabelaların nasıl oluşturulacağı hakkında bilgi sağlar.

Serkan ALAN Blog

Pleksi Tabela Nedir?

 

Peksi tabela, her geçen gün gelişen tabela sektörünün yeni ve vazgeçilmez seçeneklerinden bir tanesi haline gelmiştir. Klasik tabelalara nazaran daha kullanışlı ve uzun ömürlü olan bu tabela çeşidinde görsellik de üst standartlardadır. İşçilik açısından da daha az emek isteyen pleksi tabelada kullanılan pleksi tabela sektörü için adeta bir devrim niteliğindedir. Hem maliyetleri düşüren hem de görsel kaliteyi arttıran pleksi nedir? Buyurun beraber inceleyelim!

Pleksi Tabelada Kullanılan Pleksi Nedir?

Tabelalarda sıklıkla kullanılmaya başlanan pleksilerin özellikleri şu şekildedir;

 • Renkli ve renksiz çeşitleri bulunan ve bu özellikleri ile alternatif kullanımlara uygun olan pleksilerde saydam ve yarı saydam seçenekler de bulunur.
 • İşlemesi oldukça kolay olan pleksilerde delme ve kesme işlemi kolaylıkla yapılır.
 • Pleksi tabelaların ana malzemesi olan pleksi, genel olarak düz bir levha olarak üretilmektedir.
 • Pleksiler 90 ila -115 derece sıcaklığa dayanıklı olması ve oldukça hafif olması ile tabelalar için değişilmez bir malzemedir.
 • Olumsuz yön olarak dayanıklılık konusunda yeterli olmayan pleksi tabelalar olumlu yönleri ile bu olumsuzluğu ortadan kaldırmayı başarabilmektedir.

Pleksi Tabela Çeşitleri

Pleksi tabelalar kullanılan malzeme yönünden farklılık gösteren ve klasik tabelalardan aşağı kalır yanıolmayan bir tabela çeşididir. Müşteri taleplerine bağlı olarak ister ışıklı ister ışıksız üretilebilen bu tabelalarda boyutlar da benzer şekilde müşteri taleplerine bağlıdır. Pleksilerin müşteriyi sınırlayan bir yanının olmamasının yanında kutu harf tabela ve düz zemin tabela şekilleri ile de üretiliyor olması müşteri taleplerinin karşılanması açısından oldukça önemlidir. Büro ve iş yerlerinin vazgeçilmezleri arasında olan pleksileri tercih ederek hem bütçenizi koruyabilir hem de görsel açıdan kaliteli bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

Pleksi Tabela Fiyatları

Klasik tabelalardan hem üretim açısından hem de maliyetler açısından ayrılan pleksiler müşteri için de üretici için de oldukça avantajlıdır. Pleksi maliyetlerinin alüminyum vb. malzemelerden daha ucuza mal edilmesi pleksi fiyatları konusunda avantajın elde edilmesinin ana sebebidir. Kaliteli ve kullanışlı bir tabelaya sahip olmak istiyorsanız pleksi tabela fiyatları konusunda avantajı kapabilir ve bütçenize zarar vermeden görsel açıdan muhteşem bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

Serkan ALAN Blog