Tabelanızın Bakımı İçin En İyi İpuçlarımız

Tabelanızın Bakımı İçin En İyi İpuçlarımız

İş tabelanız şirketinizin bir temsilidir ve bir yatırımdır. Aynı zamanda birçok potansiyel müşterinin gördüğü ilk şeylerden biridir ve daha kapıdan adım atmadan önce sizin hakkınızda hemen bir izlenim edinirler. Bu yüzden onu korumak bir öncelik olmalıdır. Bununla birlikte, tabelanızı korumak için birkaç önemli ipucu.

Elektrik Tabelanızı Temizleyin

Elektrik tabelalarınızı düzenli olarak kontrol etmeli ve temizletmelisiniz. İç ve dış temizliği isteyeceksiniz. Tabelalarınızı nasıl temizleyeceğinizi bilmiyorsanız, bunu sizin için yapması için profesyonel bir tabela şirketi ile anlaşın. Kaydınızı açacaklar ve temizlemeden önce içini inceleyecekler.

Profesyoneller ayrıca dış kısmı da temizleyecektir. Denetimler, tabelanızın iyi durumda kalmasını ve düzgün çalışmasını sağlayabilir. Unutmayın, tabelaların içlerinin temizlenmesi önemlidir çünkü yanmasını önleyebilir. Genel bir kural olarak, tabelalarınızı yılda birkaç kez kontrol ettirmelisiniz.

Tabelanızı Gölgelendirin

Dışarıda iş tabelalarınız varsa, kendiniz yapın ve iyilik yapın ve gölgeyle örtün. İşaretiniz için biraz gölge sağlamak, onu yağmur, kar ve benzeri gibi çeşitli unsurlardan korur. Yanına bir ağaç dikmek, dekor veya o türden şeyler gibi tabelanızın gölgede kalmasını sağlamanın birkaç yolu vardır.

Tabelanızı gölgelendirmek için bir şeyler satın almak pahalı bir masraf gibi görünebilir. Ancak buna değer çünkü belirtilerinizin bazı şeylerden zarar görmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Uzun vadede, biraz para biriktirebilirsiniz.

Önlem Yöntemleri

Alabileceğiniz önlem yöntemleri vardır. Bu tür şeyler tabelanızı geliştirebilir ve genel ömrünü uzatabilir. Yapabileceğiniz şeylerden biri işaretlerinizi kaplamak. Kaplama işaretleri ona zarar gelmesini önleyebilir.

 

Yapabileceğiniz diğer şeyler, işaretin bağlı olduğu parantezleri incelemektir. Braketler gevşek veya hasarlı görünüyorsa, bunları mümkün olan en kısa sürede değiştirmek isteyeceksiniz. Önleyici tedbirler almak konusunda rahat değilseniz, bir tabela şirketi kiralayın. Tabelanızı ihtiyati yöntemlerle korumak istiyorsanız ne yapmanız gerektiğini bilen uzmanları var.

Yazıyı Değiştir

Arada sırada tabelanızın yazılarını değiştirmelisiniz. Dijital bir tabelanız veya geleneksel bir tabelanız olması farketmez. Eğer yazı görünmüyorsa, o zaman bu konuda bir şeyler yapmanın zamanı gelmiştir. Fark ettiğiniz anda bu sorunla ilgilenirseniz, o kadar iyi. Unutmayın, solmuş harfler veya eksik harfler nedeniyle tabelanız iyi görünmüyorsa, potansiyel müşteriler işletmenize girmeyebilir veya otomatik olarak kötü bir izlenim edinebilirler.

 

Serkan ALAN Blog